2014 metų Lietuvos moterų rinktinė

Turnyras: atranka į 2015 m. Europos čempionatą
Data: birželio 8-25 d.
Žaidėja Gim. data Ūgis Pozicija
  1. Gabrielė GUTKAUSKAITĖ 1990 176 Gynėja
  2. Santa OKOCKYTĖ 1992 175 Gynėja
  3. Marina SOLOPOVA 1990 181 Puolėja
  4. Mantė KVEDERAVIČIŪTĖ 1990 180 Puolėja
  5. Kamilė NACICKAITĖ 1989 181 Puolėja
  6. Laura SVARYTĖ 1992 189 Puolėja
  7. Monika GRIGALAUSKYTĖ 1992 191 Puolėja
  8. Eglė ŠULČIŪTĖ 1985 190 Puolėja
  9. Lina AGLINSKAITĖ 1987 182 Puolėja
  10. Vita KUKTIENĖ 1980 186 Puolėja
  11. Gintarė PETRONYTĖ 1989 195 Centras
  12. Lina PIKČIUTĖ 1990 192 Centras
  13. Eglė ŠIKŠNIŪTĖ 1991 198 Centras
  14. Kristina ALMINAITĖ 1990 205 Centras
  15. Neringa SKADAITĖ1992179Gynėja

Vyr. treneris Mantas ŠERNIUS

Trenerė Jurgita ŠTREIMIKYTĖ-VIRBICKIENĖ

Treneris Marijonas PETRAVIČIUS

Treneris Vytautas VALIULIS

Fizinio rengimo treneris Martas SKRABULIS

Gydytojas Gediminas TANKEVIČIUS

Masažuotoja Miglė ACHRAMAVIČIENĖ

Administratorius Valdas GECEVIČIUS

Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės planas

Varžybos:

Atrankos į 2015 m. Europos moterų krepšinio čempionatą varžybos

Birželio 8 – birželio 25 d.

Pasirengimo planas:

Gegužės 5 – gegužės 25 d. Treniruočių stovykla Druskininkuose

Gegužės 26 – birželio 23 d. Treniruočių ir varžybų stovykla Kėdainiuose

Kontrolinės rungtynės:

Gegužės 14 d. 16:00 “Cido” arena, Panevėžys – Lietuva – Ukraina 72:79 (20-23, 21-22, 15-15, 16-19).

Gegužės 17 d. 18:00 Druskininkų sporto centras – Lietuva – Ukraina – 75:73 (20:21, 20:14, 18:21, 17:17) .

Gegužės 22 d. 18:00 Druskininkų sporto centras – Lietuva – Švedija – 67:71 (17:17, 14:17, 13:24, 23:13).

Gegužės 24 d. 18:00 Druskininkų sporto centras – Lietuva – Švedija – 86:79 (18:14, 23:23, 27:24, 18:18).

Gegužės 28 d. 18:00 Kėdainių arena – Lietuva – Kinija – 95:88 (25:16, 15:16, 31:27, 24:29).

Gegužės 31 d. 18:00 “Cido” arena, Panevėžys – Lietuva – Kinija – 81:85 (16:20, 23:20, 25:26, 17:19).

Birželio 4 d.    18:00 Kėdainių arena – Lietuva – Latvija – 82:68 (21:17, 24:17, 18:25, 19:9).

Atrankos varžybų rungtynės:

Birželio 8 d. 18:00 Lietuva – Makedonija – 108:66 (19:14, 23:16, 38:22, 28:14).

Birželio 11 d. Belgija – Lietuva, Belgija – 77:67 (16:21, 15:6, 22:18, 24:22)

Birželio 15 d. 18:00 Lietuva – Didžioji Britanija – 81:61 (11:13, 24:17, 23:14, 23:17) 

Birželio 18 d. Makedonija – Lietuva- 59:101 (16:31, 10:22, 20:24, 13:24)

Birželio 22 d. 18:00 Lietuva – Belgija – 81:91 (20-26, 23-26, 17-19, 21-20)

Birželio 25 d. Didžioji Britanija – Lietuva – 63:70 (14:19, 13:13, 20:18, 16:20)