2013 metų U19 rinktinė

2013 metų Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 19 metų) rinktinė

Turnyras: Pasaulio vaikinų jaunimo (iki 19 metų) čempionatas
Data: birželio 27 – liepos 7 d.
Vieta: Praha (Čekija)

Oficialus tinklalapis: http://www.prague2013.fiba.com

A grupė: Kroatija, Ispanija, Kanada, Korėja
B grupė: LIETUVA, Čekija, Argentina, Iranas
C grupė: Australija, Serbija, Brazilija, Senegalas
D grupė: JAV, Rusija, Kinija, Dramblio Kaulo Krantas

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Birželio 27 diena
19.00 Lietuva — Čekija 77:74

Birželio 28 diena
21.15 Lietuva — Iranas 81:40

Birželio 29 diena
21.15 Lietuva — Argentina 76:66

Liepos 1 diena
21.15 Lietuva — Kanada 82:76

Liepos 2 diena
21.15 Lietuva — Kroatija 90:91

Liepos 3 diena
16.30 Lietuva — Ispanija 61:59

Liepos 5 diena
14.15 Lietuva — Kinija 89:58

Liepos 6 diena
21.15 Lietuva — JAV 60:100

Liepos 7 diena
19.00 Lietuva — Australija 106:100

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Gegužės 20 – birželio 1 d. — Kaunas
Birželio 3-16 d. — Druskininkai
Birželio 17-23 d. — Rukla

Kontrolinės rungtynės

Gegužės 30 d., Kaunas („Žalgirio“ treniruočių centras)
19.00 Lietuva U19 — Australija U19 56:72

Gegužės 31 d., Kaunas („Žalgirio“ treniruočių centras)
19.00 Lietuva U19 — Australija U19 83:81

Birželio 1 d., Kaunas („Žalgirio“ treniruočių centras)
19.00 Lietuva U19 — Australija U19 71:68

Birželio 7 d., Druskininkai
17.00 Lietuva U19 — Ukraina U20 92:53

Birželio 8 d., Druskininkai
10.00 Lietuva U19 — Ukraina U20 95:62

Birželio 13 d., Druskininkai
19.00 Lietuva U19 — Rusija U20 67:76

Birželio 14 d., Druskininkai
19.00 Lietuva U19 — Rusija U20 79:69

Birželio 18 d. (Druskininkai)
17.00 Lietuva U20 — Lietuva U19 77:80

Birželio 22 d., Kaunas („Žalgirio“ treniruočių centras)
20.15 Lietuva U19 — Turkija U20 78:65

LIETUVOS RINKTINĖS KANDIDATAI

Krepšininkas Ūgis Gim. data Klubas/mokykla
Lukas LEKAVIČIUS 184 1994.03.30 Kauno „Žalgiris-2“ (NKL)
Jokūbas GINTVAINIS 193 1994.07.25 Vilniaus „Sakalai“ (LKL)
Mantvydas STAŠELIS 194 1994.02.01 Kauno A. Sabonio KC (RKL)
Tomas DIMŠA 195 1994.01.02 Kauno „Žalgiris-2“ (NKL), Kauno „Žalgiris“ (VTB)
Justas TAMULIS 196 1994.07.12 Kauno „Žalgiris-2“ (NKL)
Simas RAUPYS 198 1994.02.27 Birštono „Jazz-Diremta“ (NKL)
Marius GRIGONIS 198 1994.04.26 Kauno „Žalgiris-2“ (NKL), Kauno „Žalgiris“ (VTB)
Denisas KRESTININAS 200 1994.04.15 Vilniaus „Sakalai“ (LKL)
Donatas TAROLIS 202 1994.04.30 „Gargždai-Bremena“ (NKL)
Augustinas JANKAITIS 204 1994.08.16 Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomenas“ (NKL)
Rokas GUSTYS 206 1994.08.22 Oak Hill academy (JAV)
Martinas GEBENAS 206 1994.10.20 Saint Maria Goretti High School (JAV)

Vyr. treneris — Tomas MASIULIS
Treneris — Dalius LUBYS
Treneris — Evaldas BERŽININKAITIS
Daktaras — Vytautas KAILIUS
Fizinio rengimo treneris — Justas GRAINYS
Vadovas — Martynas RAČKAUSKAS