2019 metų U19 rinktinė

2019 metų Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 19 metų) rinktinė

Turnyras: Pasaulio vaikinų jaunimo (iki 19 metų) čempionatas
Data: Birželio 27 – liepos 7 d.
Vieta: Kreta (Graikija)

Oficialus tinklalapis: http://www.fiba.com/world/u19/2019

A grupė: Senegalas, JAV, Naujoji Zelandija, LIETUVA
B grupė: Malis, Australija, Kanada, Latvija
C grupė: Argentina, Graikija, Filipinai, Rusija
D grupė: Kinija, Puerto Rikas, Prancūzija, Serbija

Rinktinės pasiruošimo planas:

2019.05.28 – 06.06 | Treniruočių stovykla | Klaipėda

2019.06.08 – 06.13 | Treniruočių stovykla | Druskininkai

2019.06.17 – 06.27 | Treniruočių stovykla | Kaunas

2019.06.27 | Išvykimas į Pasaulio čempionatą

Rinktinės kontrolinės rungtynės:

  • 2019.06.15 | Latvija – Lietuva
  • 2019.06.16 | Latvija – Lietuva
  • 2019.06.21 | Lietuva – Rusija
  • 2019.06.22 | Lietuva – Australija
  • 2019.06.23 | Lietuva – Kinija

LIETUVOS JAUNIMO (U19) VAIKINŲ RINKTINĖS IŠPLĖSTINIS KANDIDATŲ SĄRAŠAS:

Vardas pavardė Pirmasis trenerisPirmoji kepšinio mokykla
Simas JarumbauskasDmitrij SemionovVilniaus KM
Klaidas MetrikisAlfredas KaniavaKlaipėdos Vlado Knašiaus KM
Tomas KuzminskasDonatas VeličkaKauno KM „Aisčiai“
Jonas PaukštėRaimundas KairysVilniaus KM
Domantas VilysAlvydas PuzelisKupiškio SM
Erikas VenskusŽydrūnas KačinskasBiržų SM
Martynas PocevičiusSigitas KrukisAlytaus SRC
Ginas MulevičiusTadas MykolaitisPanevėžio KKSC
Karolis BabušisAndrius MacijauskasKauno KM „Tornado“
Petras PiekusArimantas MikaločiusKretingos SM
Arminas ŽagelisAndrius VaicekauskasKauno A.Sabonio KC
Justinas RamanauskasTomas KentraKauno KM „Tornado“
Gediminas MokšeckasEgidijus ŽenevičiusŠ.Marčiulionio KA
Nojus MineikisAlfredas KaniavaKlaipėdos Vlado Knašiaus KM
Matas VaitkusAlfredas KaniavaKlaipėdos Vlado Knašiaus KM
Tomas BalčiūnasAlvydas PuzelisKupiškio SM
Martynas ArlauskasDalius LubysKauno A.Sabonio KC
Giedrius BergaudasJustas BražasKlaipėdos Vlado Knašiaus KM
Dovydas GiedraitisEgidijus ŽenevičiusŠ.Marčiulionio KA
Nedas KanclerisŠarūnas ZablockisKauno KM „Tornado“
Arnas AdomaviciusEgidijus ŽenevičiusŠ.Marčiulionio KA
Gertautas Urbonavičius Egidijus ŽenevičiusŠ.Marčiulionio KA
Rokas JokubaitisRenata MartinkienėMažeikių SM
Deividas SirvydisDmitrij SemionovVilniaus KM

LIETUVOS JAUNIMO (U19) VAIKINŲ RINKTINĖS PERSONALAS:

Vardas pavardėPareigosDarbovietė
Gediminas PetrauskasVyr. trenerisPasvalio „Pieno žvaigždės“
Vaidas PauliukėnasTrenerisKK „Šiauliai“
Virginijus SirvydisTrenerisPasvalio „Pieno žvaigždės“
Donatas VeličkaTrenerisKauno krepšinio mokykla „Žalgiris“
Mantas ValčiukaitisFizinio rengimo trenerisPasvalio „Pieno žvaigždės“
Eduardas LiutkusSporto medicinos gydytojasLietuvos sporto medicinos centras, KK „Šiauliai“