2013 metų U18 rinktinė

2013 metų Lietuvos vaikinų jaunių (iki 18 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunių (iki 18 metų) čempionatas
Data: liepos 18-28 d.
Vieta: Ryga/Liepoja/Ventspilis (Latvija)

Oficialus tinklalapis:http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.compID_8aYeHlfuGF-mF5IqO8aFH1.html

A grupė: LIETUVA, Serbija, Slovėnija, Prancūzija
B grupė: Graikija, Rusija, Bosnija ir Hercegovina, Čekija
C grupė: Italija, Latvija, Bulgarija, Ispanija
D grupė: Ukraina, Turkija, Anglija, Kroatija

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Liepos 18 diena
14.00 Lietuva — Prancūzija 58:67

Liepos 19 diena
14.00 Lietuva — Slovėnija 74:69

Liepos 20 diena
18.30 Lietuva — Serbija 74:70

Liepos 22 diena
16.15 Lietuva — Čekija 96:57

Liepos 23 diena
20.45 Lietuva — Rusija 59:68

Liepos 24 diena
18.30 Lietuva — Bosnija ir Hercegovina 78:60

Liepos 26 diena
18.30 Lietuva — Latvija 54:71

Liepos 27 diena
14.00 Lietuva — Rusija 84:77

Liepos 28 diena
16.15 Lietuva — Serbija 63:56

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Birželio 6-16 d. — Kaunas
Birželio 18-29 d. — Nida
Liepos 1-16 d. — Kaunas

Kontrolinės rungtynės

Birželio 23 d. (Nida)
18.00 LIETUVA U18 — SUOMIJA U18 70:43 

Birželio 24 d. (Nida)
18.00 LIETUVA U18 — SUOMIJA U18 71:52

Birželio 27 d. (Nida)
18.00 LIETUVA U18 — TURKIJA U18 72:64

Birželio 28 d. (Nida)
19.00 LIETUVA U18 — BALTARUSIJA U18 80:74

Birželio 29 d. (Nida)
12.00 LIETUVA U18 — TURKIJA U18 56:62

U18 VAIKINŲ BALTIJOS TAURĖS TURNYRAS

Liepos 5 diena (A. Sabonio KC; Pašilės str. 39, Kaunas)
14.00 LIETUVA U18 — ESTIJA U18 102:41
16.15 LATVIJA U18 — LENKIJA U18 73:75

Liepos 6 diena (A. Sabonio KC; Pašilės str. 39, Kaunas)
14.00 LIETUVA U18 — LENKIJA U18 90:91
16.15 ESTIJA U18 — LATVIJA U18 55:68

Liepos 7 diena (A. Sabonio KC; Pašilės str. 39, Kaunas)
10.00 ESTIJA U18 — LENKIJA U18 65:69
12.15 LIETUVA U18 — LATVIJA U18 63:67

Liepos 13 d. (A. Sabonio KC; Pašilės str. 39, Kaunas)
14.00 LIETUVA U18 — KROATIJA U18 74:79

Liepos 15 d. (A. Sabonio KC; Pašilės str. 39, Kaunas)
18.30 LIETUVA U18 — ISPANIJA U18 57:62


Lietuvos rinktinės kandidatai

Krepšininkas Gim. data Ūgis Klubas/mokykla
Dainius CHATKEVIČIUS 1995.07.09 203 V. Knašiaus KM
Norbertas GIGA 1995.06.06 207 Vilniaus KM
Lukas GRABAUSKAS 1995.02.06 194 Sabonio KC
Žydrūnas JURGUTIS 1995.08.15 178 V. Knašiaus KM
Rytis PIPIRAS 1995.04.09 196 Vilniaus KM
Domantas SABONIS 1996.05.03 207 Malagos „Unicaja“
Haroldas SAPRYKINAS 1995.07.10 188 V. Knašiaus KM
Karolis ŠARUKAS 1995.04.16 197 Tornado KM
Augustas ŠULIAUSKAS 1995.08.18 180 Š. Marčiuliono KA
Paulius VALINSKAS 1995.12.09 190 Sabonio KC
Ričardas VERBICKAS 1995.05.24 187 Sabonio KC
Gediminas ŽALALIS 1995.01.21 205 Š. Marčiuliono KA

Vyriausiasis treneris — Saulius ŠTOMBERGAS
Treneris — Mindaugas BRAZYS
Treneris — Marius TAMOLIS
Fizinio rengimo treneris — Ričardas REIMARIS
Gydytojas — Paulius JACIKAS