2013 metų U16 rinktinė

2013 metų Lietuvos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) čempionatas
Data: rugpjūčio 8-18 d.
Vieta: Kijevas (Ukraina)

A grupė: Belgija, Rusija, Ispanija, Graikija
B grupė: Švedija, Vokietija, Turkija, LIETUVA
C grupė: Juodkalnija, Serbija, Prancūzija, Lenkija
D grupė: Ukraina, Italija, Kroatija, Latvija

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Rugpjūčio 8 diena
18.45 Lietuva — Švedija 80:64

Rugpjūčio 9 diena
14.15 Lietuva — Vokietija 68:71

Rugpjūčio 10 diena
18.45 Lietuva — Turkija 67:82

Rugpjūčio 12 diena
16.30 Lietuva — Graikija 65:68

Rugpjūčio 13 diena
16.30 Lietuva — Rusija 74:68

Rugpjūčio 14 diena
21.00 Lietuva — Ispanija 90:95

Rugpjūčio 16 diena
14.15 Lietuva — Latvija 83:74

Rugpjūčio 17 diena
21.00 Lietuva — Lenkija 84:79

Rugpjūčio 18 diena
18.45 Lietuva — Ukraina 82:68

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Liepos 5-15 d. — Palanga
Liepos 16-21 d. — Druskininkai
Liepos 23 – rugpjūčio 3 d. — Šiauliai
Rugpjūčio 4-5 d. — Vilnius

Kontrolinės rungtynės

Liepos 13 diena (Palanga)
18.00 LIETUVA U16 — SUOMIJA U16 84:52

Liepos 14 diena (Palanga)
11.00 LIETUVA U16 — SUOMIJA U16 98:51

Liepos 20 d. (Druskininkai)
18.00 LIETUVA U16 — UKRAINA U16 63:70

Liepos 21 d. (Druskininkai)
10.00 LIETUVA U16 — UKRAINA U16 66:69

Liepos 26 d. (Latvija)
15.00 LIETUVA U16 — TURKIJA U16 89:90 

Liepos 27 d. (Latvija)
18.00 LIETUVA U16 — LATVIJA U16 66:94 

Liepos 28 d. (Latvija)
12.00 LIETUVA U16 — ESTIJA U16 85:65

Rugpjūčio 2 d. (Radviliškis)
18.00 LIETUVA U16 — DANIJA U16 77:71

Rugpjūčio 3 d. (Šiauliai)
12.00 LIETUVA U16 — DANIJA U16 78:69


Lietuvos rinktinė
Krepšininkas Gimimo d. Ūgis
Mokykla
Laurynas Beliauskas 1997.03.02 185 V. Knašiaus KM
Matas Andruškevičius 1997.02.24 186 V. Knašiaus KM
Jonas Stakeliūnas 1997.03.14 200 V. Knašiaus KM
Tadas Sedekerskis 1998.01.17 200 V. Knašiaus KM
Lukas Kvedaravičius 1997.09.29 200 Vilniaus KM
Julius Stoma 1997.07.25 196 Vilniaus KM
Jokūbas Švambaris 1997.03.16 190 Š. Marčiulionio KA
Dainius Oželis 1997.05.11 174 Š. Marčiulionio KA
Martynas Echodas 1997.07.07 194 A. Sabonio KC
Mykolas Dieninis 1997.01.27 196 A. Sabonio KC
Laurynas Birutis 1997.08.27 210 Šiaulių SM „Saulė“
Martynas Varnas 1997.01.21 195 Kauno KM „Aisčiai“

Vyriausiasis treneris — Robertas GIEDRATIS
Treneris — Gintaras POCIUS
Treneris — Aloyzas RUDYS
Fizinio rengimo treneris — Aivaras PRANSKEVIČIUS
Gydytojas — Eduardas LIUTKUS
Vadovas — Mindaugas ŽUKAUSKAS