2011 metų U20 rinktinė

2011 metų Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionatas
Data: liepos 14-24 d.
Vieta: Bilbao (Ispanija)
Oficialus tinklalapis:http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.compID_UIfgjyQcGqk-fPlnl66Tj0.html

Tvarkaraštis

Liepos 14 diena
16.15 Lietuva — Italija 82:77

Liepos 15 diena
15.00 Lietuva — Ukraina 63:73

Liepos 16 diena
17.15 Lietuva — Vokietija 73:88

Liepos 18 diena
15.00 Lietuva — Serbija 64:95

Liepos 19 diena
15.00 Lietuva — Kroatija 76:82

Liepos 20 diena
15.00 Lietuva — Austrija 91:68

Liepos 22 diena
15.00 Lietuva — Serbija 67:75

Liepos 23 diena
15.00 Lietuva — Kroatija 92:68

Liepos 24 diena
16.00 Lietuva — Austrija 78:62

Pasirengimo planas

Birželio 6-12 d. — treniruočių stovykla (Palanga)
Birželio 12-20 d. — treniruočių stovykla (Klaipėda)
Birželio 22-liepos 4 d. — treniruočių stovykla (Druskininkai)
Liepos 7 d. išvykimas į Ispaniją iš Vilniaus
Liepos 8-13 d.  — tarptautinis turnyras ir treniruočių stovyka (Ispanija)

Kontrolinės rungtynės

Birželio 15 d.
18.30 Lietuva U19 – Lietuva U20 103:90

Birželio 16 d.
10.30Lietuva U19 – Lietuva U20 78:90

Birželio 19 d.
18.30 Lietuva U20 – Kauno „LKKA-Atletas“ 57:60

Biželio 26 d.
19.10 JAV U-19 – Lietuva U-20 72:101

Birželio 27 d.
19.10 Argentina U-19 – Lietuva U-20 59:63

Liepos 3 d.
18.00 Lietuva – Lietuvos kariškių rinktinė 69:97

Liepos 8 diena, Bilbao
19.00 Lietuva — Italija 73:69

Liepos 9 diena, Bilbao
19.00 Lietuva — Juodkalnija 68:65

Liepos 10 diena, Bilbao
21.00 Lietuva — Ispanija 81:80

LIETUVOS RINKTINĖ

Vyr. treneris — Marius Linartas
Treneris — Algirdas Milonas
Treneris skautas — Giedrius Žibėnas
Fizinio rengimo treneris — Sigitas Kavaliauskas
Gydytoja — Laimutė Bečelytė
Vadovas — Giedrius Aidietis

Žaidėjų sąrašas

Krepšininkas Klubas
Ovidijus Varanauskas Vilniaus „Sakalai“
Augustas Pečiukevičius Vilniaus „Sakalai“
Paulius Dambrauskas Vilniaus „Perlas“
Dovydas Redikas Vilniaus „Perlas“
Darius Tarvydas Anykščių „Puntukas-Dussmann Service“
Modestas Kumpys „Mažeikiai“
Saulius Kulvietis Vilniaus „Perlas“
Gilvydas Biruta Rutgerso univ., JAV
Mindaugas Kupšas Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“
Karolis Brusokas Vilniaus „Perlas-MRU“
Giedrius Staniulis Vilniaus „Perlas“
Arnas Butkevičius Vilniaus „Sakalai“