2013 metų U20 rinktinė

2013 metų Lietuvos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė

Turnyras: Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionatas
Data: liepos 9-21 d.
Vieta: Talinas (Estija)

Oficialus tinklalapis:http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj1EsyH5rjn2.roundID_9350.compID_UIfgjyQcGqk-fPlnl66Tj0.season_2013.html

A grupė: Graikija, Vokietija, LIETUVA, Serbija, Gruzija
B grupė: Švedija, Ukraina, Kroatija, Turkija, Juodkalnija
C grupė: Bulgarija, Latvija, Rusija, Ispanija, Izraelis
D grupė: Čekija, Slovėnija, Prancūzija, Italija, Estija

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis

Liepos 9 diena
18.00 Lietuva — Serbija 68:64

Liepos 10 diena
15.45 Lietuva — Vokietija 74:62

Liepos 11 diena
18.00 Lietuva — Gruzija 107:49

Liepos 13 diena
13.30 Lietuva — Graikija 74:77

Liepos 15 diena 
15.45 Lietuva — Juodkalnija 63:56

Liepos 16 diena 
20.15 Lietuva — Turkija 48:52

Liepos 17 diena 
18.00 Lietuva — Kroatija 70:65

Liepos 19 diena 
20.15 Lietuva — Italija 72:75

Liepos 20 diena
15.45 Lietuva — Turkija 68:70

Liepos 21 diena
13.30 Lietuva — Juodkalnija 84:51

PASIRENGIMO PLANAS

Treniruočių stovyklos

Birželio 2-14 d. — Nida
Birželio 15-20 d. — Druskininkai
Birželio 21-23 d. — Kaunas
Birželio 25-30 d. — Alytus
Liepos 2-8 d. — Estija

Kontrolinės rungtynės

Birželio 11 d. (Nida)
17.00 LIETUVA U20 — FILIPINAI (vyrai) 75:83 

Birželio 13 d. („Švyturio“ arena; Klaipėda)
11.30 LIETUVA U20 — FILIPINAI (vyrai) 84:88

Birželio 17 d. (Druskininkai)
19.00 LIETUVA U20 — RUSIJA U20 82:70

Birželio 18 d. (Druskininkai)
17.00 LIETUVA U20 — LIETUVA U19 77:80

Birželio 21 d. („Žalgirio“ treniruočių centras; Kaunas)
18.00 LIETUVA U20 — Lietuvos studentų rinktinė 62:65

Birželio 22 d. („Žalgirio“ treniruočių centras; Kaunas)
18.00 LIETUVA U20 — ČEKIJA U20 89:45

Birželio 23 d. („Žalgirio“ treniruočių centras; Kaunas)
18.00 LIETUVA U20 — TURKIJA U20 59:40

Birželio 29 d. (Alytaus sporto rūmai)
18.00 LIETUVA U20 — Estijos studentų rinkttinė 65:61

Birželio 30 d. (Alytaus sporto rūmai)
11.00 LIETUVA U20 — Estijos studentų rinktinė 84:53

Liepos 3 d. (Rakverė)
16.30 LIETUVA U20 — UKRAINA U20 71:65

Liepos 4 d. (Rakverė)
16.30 ESTIJA U20 — LIETUVA U20 75:54

Liepos 5 d. (Rakverė)
12.00 LIETUVA U20 — SUOMIJA U20 88:52


LIETUVOS RINKTINĖ

Krepšininkas Ūgis Gim. data Klubas/mokykla
Laimonas CHATKEVIČIUS 213 1993.01.07 Pietų Karolinos univ. (JAV)
Žygimantas RIAUKA 203 1993.03.03 Viskonsino univ. (JAV)
Mindaugas KAČINAS 201 1993.06.30 Pietų Karolinos univ. (JAV)
Tauras JOGĖLA 203 1993.05.02 Panevėžio „Lietkabelis“
Mantas MOCKEVIČIUS 189 1993.01.16 „Palanga“
Martynas PALIUKĖNAS 195 1993.09.14 Vilniaus „Statyba“
Paulius SEMAŠKA 184 1993.01.14 Kėdainių „Nevėžis“
Vaidas KARINIAUSKAS 200 1993.11.16 Kauno „Žalgiris-2“
Simonas LEKYS 182 1993.04.07 „Trakai“
Osvaldas OLISEVIČIUS 200 1993.01.10 Vilniaus „Š. Marčiulionio KA-Twomenas“
Rytis JUKNEVIČIUS 187 1993.12.15 Jonavos „Triobet“
Ignas VAITKUS 189 1993.02.22 Pakruojo „Meresta“

Vyriausiasis treneris — Tomas PAČĖSAS
Treneris — Marius LINARTAS
Skautas — Karolis MARCINKEVIČIUS
Fizinio rengimo treneris — Tomas MUNIUS
Gydytoja — Dalė PILVELYTĖ
Vadovas — Ramūnas MASIULIONIS