2014 metų U20 rinktinė

Europos U20 vaikinų čempionatas (07.08-07.20) Kreta (Graikija)

Lietuvos vaikinų (U-20) rinktinės kandidatų sąrašas

Nr Žaidėjas Gim.data Ūgis Komanda
1. Lukas Aukštikalnis1995 192  Panevėžio “Lietkabelis”
2. Tomas Dimša1994 195Kauno “Žalgiris”
3. Tomas Galeckas1994 176  Molėtų “TiuMenas-Ežerūnas”
4. Jokūbas Gintvainis1994 191  Panevėžio “Lietkabelis”
5. Benas Griciūnas1994 210  Auburno universitetas (JAV)
6. Marius Grigonis1994 198  Huenos „Huesca” (Ispanija)
7. Rokas Gustys1994 204  “Oak Hill” mokykla (JAV)
8. Augustinas Jankaitis1994 202  Pasvalio “Pieno žvaigždės”
9. Denis Krestinin1994 200  Zgoželeco “Turow” (Lenkija)
10. Erikas Kubilius1995 187  Palangos “Palanga”
11. Lukas Lekavičius1994 180  Kauno “Žalgiris”
12. Simas Raupys1994 195  Kauno “Jazz-KTU”
13. Mantvydas Stašelis1994 190  Kauno “Jazz-KTU”
14. Justas Tamulis1994 194  Kauno “Žalgiris-2”
15. Donatas Tarolis1994 199  Kauno “Žalgiris-2”
16. Gediminas Žalalis1995 205  Panevėžio “Lietkabelis”
17. Alvydas Žarskus1994 207  Trakų “Trakai”

Vyriausiasis treneris Tomas Masiulis
Treneris Dalius Lubys
Treneris-skautas Evaldas Beržininkaitis
Fizinio parengimo treneris Justas Grainys
Gydytojas Vytautas Kailius
Rinktinės vadovas Martynas Račkauskas

Pasiruošimo planas:
06.03-06.15 Stovykla (Nida)
06.16-06.22 Stovykla (Kaunas)
06.23-07.03 Stovykla (Druskininkai)
07.04-07.05 Stovykla (Kaunas)

Draugiškos rungtynės:
06.13 prieš Baltarusiją (U20) – Nida – 93:64 (26:10, 17:20, 26:17, 24:17)
06.14 prieš Baltarusiją (U20) – Nida – 83:61 (23:14, 19:19, 21:18, 20:10)
06.20 prieš Čekiją (U20) – Kaunas (Kausta) – 80:72 (24-16, 17-16, 23-16, 16-24)
06.21 prieš Čekiją (U20) – Kaunas (Kausta) – 100:61 (31-13, 21-12, 24-13, 24-23)
06.22 prieš Čekiją (U20) – Kaunas (Kausta) – 81:73  (16-20, 22-15, 24-17, 19-21)
06.29 prieš Lietuvos rezervinę – Druskininkai – 71:86 (20-15, 19-29, 15-21, 17-21)
06.30 prieš Lietuvos rezervinę – Druskininkai – 64:82 (10-24, 14-19, 21-17, 19-22)
07.03 prieš Ukrainą (U20) – Druskininkai – 89:55 (22:15, 24:11, 23:21, 20:8)