U20 logotipas

Lietuvos krepšinio federacija skelbia konkursą ir kviečia visus sukurti logotipą 2020 metų Europos dvidešimtmečių (U20) vaikinų krepšinio čempionatu, kuris šią vasarą vyks Klaipėdoje. Pasiūlymus pateikti gali bet kuris fizinis ar juridinis asmuo arba šių asmenų grupė. Pasiūlymų skaičius vienam autoriui ar grupei yra neribojamas.

Geriausius darbus pateikę konkurso dalyviai bus apdovanoti vertingais prizais bei oficialia Lietuvos krepšinio rinktinės atributika, bilietais į krepšinio rungtynes. Konkurso nugalėtoja (-as) bus pristatytas LKF organizuotos spaudos konferencijos metu, o sukurtas logotipas bus nuolat matomas įvaizdiniuose klipuose, TV transliacijose, reklamose, socialiniuose tinkluose ir t.t.

Vertinimo kriterijai:
  • Idėjos kūrybiškumas bei originalumas;
  • Idėjos išbaigtumas bei vientisumas;
  • Su čempionatu susijusios tematikos perteikimas.
Informacija konkurso dalyviams:
  • Logotipe turėtų atsispindėti ir būti vaizdinės sąsajos bent su vienu iš šių žodžių: „Lietuva”, „Klaipėda”, „Krepšinis (kamuolys)”;
  • Detalius FIBA reikalavimus logotipui galite atsisiųsti paspaudę čia;
  • Su privaloma logotipo dalimi galite susipažinti čia.
Medžiagos pateikimas:
  • Elektroninis formatais: .png, .jpg, .bmp.;
  • Kompiuteryje turėti išsisaugojus .psd, .pdf, .tiff formatais (CMYK, 600 dpi, 1700×2300 px).
Savo kūrinius pateikti:
  • Elektroniniu paštu konkursas@lbbf.lt. Laiške privaloma nurodyti vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir pridėti logotipą nurodytais formatais;
  • Bus vertinami kūriniai, atsiųsti tik iki 2020 m. kovo 1 dienos (imtinai).

2018 metų Europos jaunučių (U16) merginų krepšinio čempionato logotipas

Autoriaus teisės ir atsakomybė

Laimėjęs konkurso dalyvis su konkurso organizatoriumi pasirašo sutartį dėl logotipo idėjos autoriaus turtinių teisių perdavimo. Visos laimėjusio logotipo idėjos autoriaus turtinės teisės tampa konkurso organizatoriaus nuosavybe.

Laimėjęs konkurso dalyvis neatšaukiamai ir visam laikui suteikia teisę konkurso organizatoriui visą pateiktą logotipo idėją ar bet kurią jo dalį naudoti bet kokiu būdu ir be jokių apribojimų laike ir vietoje, jį reprodukuoti, gaminti išvestinius produktus, keisti, platinti, perduoti, skelbti, licencijuoti bet kokiomis priemonėmis.

Jei laimėjusios logotipo idėjos autorius yra nepilnametis asmuo, sutikimą dėl autoriaus turtinių teisių, susijusių su konkursui pateikta logotipo idėja, perdavimo konkurso organizatoriui pasirašo nepilnamečio asmens tėvai/globėjai.

Logotipo idėjos, šmeižiančios ir pažeidžiančios trečiųjų asmenų autorių teises, taip pat visuomenės tvarką, kitus įstatymus ir taisykles, nebus vertinamos. Jei šie faktai išaiškėja po laimėtojo paskelbimo, laimėtojas bus paprašytas grąžinti prizą, o išrinkta logotipo idėja bus atšaukta ir pakeista.

Konkurso organizatorius neprisiims atsakomybės už portretų ar objektų autorių teisių pažeidimus, o visi su pažeidimais susiję klausimai ir sprendimai bus laikomi logotipo idėjos autoriaus atsakomybe.

Konkurso organizatorius neprisiims atsakomybės už šiuos atvejus: logotipo idėjos eskizas ir anketa nepasiekė konkurso organizatoriaus dėl paprastojo ar elektroninio pašto klaidos ar techninių nesklandumų; elektroninė informacija negali būti iššifruota/atidaryta dėl el. dokumento klaidos.

Privatumo politika

Konkurso dalyvis patvirtina, kad susipažino ir sutinka su konkurso taisyklėmis ir privatumo politika. Susipažinti su privatumo politika galite čia.

Europos jaunimo krepšinio čempionatų logotipų pavyzdžiai